خوش آمدید

جستجو

تبلیغات





خسروی نژاد به جای اینکه وکیل آدم زنده شود سرش به کار داروها و مواد نیروزای خود باشد

  محمد اسفند آبادی، رئیس سابق سازمان لیگ فدراسیون جودو در گفتگو با خبرنگار حوزه کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان گفت: در خصوص برنامه تبلیغاتی و از پیش تعیین شده ای که از سوی فدراسیون در طی چند روز اخیر به راه افتاده و در طی آن بعضی از روسای هیئت‌های استان‌ها و روسای کمیته های فدراسیون اقدام به نامه نگاری به وزارت ورزش و انجام مصاحبه‌های مختلف در جهت حمایت رئیس مستعفی فدراسیون نموده‌اند و نبود بودجه کافی را عنوان نموده‌اند باید عرض کنم که اولا یکی از وظایف رئیس فدراسیون جذب منابع مالی و فراهم نمودن بودجه‌های لازم است. 
   
  وی در ادامه افزود: من در طول 15 سال فعالیت اجرایی که داشتم با 3 رئیس فدراسیون کار کردم و شاهد بودم بودجه و اعتبارات لازم را فراهم نمایند و با توجه به این عملکرد بود که در حال حاضر به عنوان کمیته مالی AFC منصوب شده‌اند. 
   
  اسفندآبادی در ادامه خاطر نشان کرد: در دوره رضوی با توجه به سمت نامبرده در منطقه ویژه اقتصادی پارسی جنوبی فدراسیون مشکلات مالی چندانی نداشت و در زمان مدیریت امینی نیز ایشان همانند درخشان تامین اعتبارات مالی خوبی را انجام می دادند و بعضا در بعضی از زمان‌ها که با کمبود شدید بودجه مواجه بودند، خودروی شخصی خودش را فروخت تا بتواند هزینه اعزام یکی از تیم‌های ملی را فراهم نماید. 
   
  رئیس سابق سازمان لیگ فدراسیون جودو تاکید کرد: حال اگر رئیس مستعفی فدراسیون قادر به انجام چنین کاری نیست نبود کمبود بودجه را بهانه نکند و این مشکل فقط برای فدراسیون جودو نیست و سایر فدراسیون‌ها را نیز در بر می گیرد، کما اینکه نایب رئیس فدراسیون هم در این خصوص مسئول است چگونه است که او می تواند برای هزینه کار های شخصی اش در آمد زایی و کسب اسپانسر کند اما این هزینه ها را نمی‌توان در جودو کرد؟ در حال حاضر جودو تبدیل شده به و پله و سکوی پرتاب دوستان!
   
  وی بیان داشت: روسای هیئت‌هایی که در حمایت از رئیس مستعفی،‌نبود بودجه و امکانات را مطرح نموده‌اند به جهت حمایت، از فدراسیون تقاضای بودجه نکنند و خود آستین‌ها را بالا زده و به شرح وظایفشان بپردازند. 
   
  اسفند آبادی در خصوص پاسخ به  صحبتهای مسعود خسروی نژاد گفت: یکی از افتخارات من در طول 15 سال کار اجرایی در سمت های مختلف از عضویت در کمیته های فنی، آموزش تا ریاست سازمان لیگ و سخنگویی فدراسیون این است که ریالی به عنوان حقوق از فدراسیون دریافت نکرده ان و بارها نیز اعلام نموده ام که حاضرم اسپانسر مالی 3 تیم در لیگ دسته برتر جودو شوم و آنها را شارژ مالی نمایم، پس نیازی به شارژ شدن و مطرح شدن از طرف کسانی را ندارم و چیزهایی که برای شما آرزوست برای من خاطره است، شاید من هم اگر مانند مسعود خسروی نژاد و برادر همسرش در سازمان تیم های ملی حقوق بگیر میر اسماعیلی بودم، منتقدین او و فدراسیون را به شارژ شدن از سوی دیگران متهم می کرد پس پسندیده است که خسروی نژاد به جای اینکه وکیل آدم زنده شود سرش به کار داروها و مواد نیروزایش باشد و مراقب باشد تا تجویزهایی که می نماید سبب مثبت در آمدن تست دوپینگ شاگردانش از جمله برادر کوچکش در تیم ملی جوانان نشود. 
   
  وی در پایان خاطر نشان کرد:فعلا در همین حد در جواب شما بسنده می کنم و این حق را برای خود محفوظ می دارم که در صورت چنین تهمت هایی مراتب را از مراجع قضایی پیگیری کنم. 

   

  این مطلب تا کنون 11 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : فدراسیون ,رئیس ,بودجه ,مالی ,جودو ,سازمان ,رئیس فدراسیون ,خسروی نژاد ,فدراسیون جودو ,مسعود خسروی ,خاطر نشان ,رئیس مستعفی فدراسیون ,
  خسروی نژاد به جای اینکه وکیل آدم زنده شود سرش به کار داروها و مواد نیروزای خود باشد

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر